Menu

Kurzy focení v Mladé Boleslavi

Kurzy focení fotoaparátem nebo mobilním telefonem--Žádné pevně stanovené datumy, čas a místo si určíte sami. -

PRVNÍ KROKY

--Jestli tápete ve funkcích vašeho fotoaparátu nebo už tak trochu víte, ale stále se to vše plete, tak právě Vám můžeme pomoct vplout do toho. Není to nic komplikovaného, stačí pochopit co foták po nás a chce a co je zapotřebí pro kvalitní fotku.

Když asi umím foták ovládat, ale pořád to není ono

--Takzvaně "technicky zvládnutá" fotka je základ, ale může to být nuda. Existují různé fototechniky na vylepšení Vašich snímků. Například HDR postup může být pro fotku atraktivní, ale nesmí se to přehnat, ale pro mnohé fotky je HDR jediná cesta jak docílít optimálního kontrastu.

Focení mobilem

--Každý tuhle zkušenost udělal. Ale určitě tak 90% uživatelů telefonu střílí fotky od boku a čeká jestli se povede či ne. Možná Vás překvapí, že na mobilu, můžete dělat dost podobné věci jako na zrcadlovce. S některými věcmi si telefon moc neporadí. Například fotit pohybové fotky. S tím má každý mobil potíže. Stačí jen vědět jak na to. Neplatí pro APPLE :-D Tady neporadím. Fakt. Leda zkusit jiný telefon.

FOTOWORSHOPY A VÝLETY

--Můžete se naučit fotit doma takové fotky jaké vznikají v atelierech (pracovat se světlem, vytvářet dramatické osvětlení nebo jemné) nebo jet na workshop fotit vodopády. Přesně tak jak vidíte níže